fbpx
  • Siteler mah. 208 sok no 15/1 Marmaris / Mugla - TURKEY
  • +90-549-492-4944
  • Mon.-Sun. 09:00 A.M. - 08:00 P.M.

Renting a Limousine for a Wedding

Dalaman Airport Transfers > Our Blog > Renting a Limousine for a Wedding
Share

Bir düğün ulaşım aracı rezervasyonu çeşitli nedenlerle önemlidir – her şeyden önce, bir düğün limuzini veya düğün otobüsü kiralamak, sizin ve misafirlerinizin düğün partilerine güvenli bir şekilde varmanızı garanti eder. Bir düğün otobüsü ve düğün limuzininin ortalama maliyeti bulunduğunuz yere, kiraladığınız aracın türüne ve saat sayısına göre değişirken, ortalama ABD’li çift düğün günlerinde ulaşım için yaklaşık 750 dolar harcıyor. Also read fate grand order jp apkBu maliyet aslında yıllar içinde arttı, çünkü giderek daha fazla çift, misafirlerine olduğu kadar kendilerine de ulaşım sağlıyor.

Düğün taşımacılığının en yaygın şekli standart bir limuzin olsa da, birçok nakliye şirketi farklı seçenekler sunar. Daha fazla misafir taşımak istiyorsanız (ki bu sadece hoş bir jest değil, aynı zamanda alkollüyken araç kullanmaktan kaçınmanıza da yardımcı olur), bebek arabası, parti otobüsü veya minibüs gibi bir düğün otobüsü kiralamak iyi bir fikirdir. Also read njrat danger edition. Ayrıca streç limuzinler ve SUV’lar dahil olmak üzere çeşitli limuzin türleri vardır. Vintage bir tarzdan ilham alan bir düğün için klasik bir araba güzel bir seçimdir ya da muhteşem bir peri masalı atmosferi elde etmek için gelebilir ya da ata ve faytona binebilirsiniz.

Düğün Taşımacılığını Ne Zaman Kiralamalıyım?

Düğün taşımacılığı genellikle düğün satış elemanı çiftler için son kitaplardan biridir – ama çok fazla beklemeyin! Düğün limuzinini düğün gününden en az üç ay önce sabitlemenizi öneririz. Also read spynote download. Çevrimiçi yorumları okuyarak düğününüz için bir limuzin veya otobüs kiralama çalışması başlatın. Şirket listesini daralttıktan sonra, fiyatlar ve lojistik hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaçıyla iletişime geçin.

5 Reasons Why You Should Rent a Car for a Foreign TripSmart Car Renting Can Help Reduce the Overall Costs

Related posts

Leave a Comment

BOOK A LIMO

Make an online reservation for your next event or party

RECENT POSTS
CATEGORIES
ABOUT

Pellentesque sed risus feugiat lectus ornare pharetra nec id nisl. Sed dictum nunc a elit gravida consequat. In non accumsan nibh. Mauris at libero id magna viverra rutrum vel et felis. Suspendisse blandit tellus sed metus suscipit molestie.

hello.
× Easy Booking